اعلام نتیجه بازآموزی مربیان درجه ۲ صعودهای ورزشی در حوزه آموزش و فعالیت در سالن‌های سنگ‌نوردی ـ مردان –

جناب آقایان محمد جلالی فراهانی  و عباس محمدی

ضمن عرض تبریک به شما عزیزان و با آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون

با توجه به برگزاری پنجمین دوره هماهنگی و بازآموزی مربیان درجه ۲ صعودهای ورزشی در شهریور ماه سال جاری ضمن تقدیر و سپاس از فعالیت سه سال گذشته مربیان محترم در برگزاری دوره‌های آموزشی و حضور در سالن‌های سنگ‌نوردی سراسر کشور که موجبات توسعه کمی و کیفی صعودهای ورزشی را به همراه داشته، نتیجه بازآموزی به پیوست اعلام می‌شود. همچنین مسئولیت مربیان در سه سال آینده به شرح زیر می‌باشد:

الف- آن دسته از مربیانی که موفق به حضور در دوره هماهنگی و بازآموزی فوق نشده‌اند می‌توانند در بازآموزی میان‌دوره‌ای که با درخواست متقاضیان واجد شرایط برگزار می‌شود حضور یابند.

ب- کادرآموزشی دوره های کارآموزی مقدماتی و پیشرفته صعودهای ورزشی برای سه سال آینده از میان اسامی اعلام شده که حوزه مسئولیت آنان نیز مشخص شده است انتخاب خواهند شد.

ج- کادر آموزشی دوره های مربیگری درجه ۲ و درجه ۳ برای سه سال آینده از بین مربیان درجه دو  صعودهای ورزشی که دارای توانمندی علمی، عملی، فنی، تجربی، حُسن شهرت و سوابق درخشان باشند توسط این فدراسیون انتخاب و اعلام خواهند شد.

د- جهت نظارت بر دوره‌های مربیگری و کارآموزی پیشرفته صعودهای ورزشی برای ۳ سال آینده این فدراسیون از میان اسامی پیوست که دارای توانمندی علمی، عملی، فنی، تجربی، حسن شهرت و سوابق درخشان باشند، انتخاب و اعلام خواهد نمود.

هـ- مدرس به فردی اطلاق می شود که در دوره های آموزش مربیگری، مقدماتی یا پیشرفته صعودهای ورزشی می تواند با عنوان مدرس حضور یافته و کلیه مسئولیت های فنی و آموزشی دوره به عهده وی می باشد.

و- مربی به فردی اطلاق می شود که در دوره های آموزش مربیگری، مقدماتی یا پیشرفته صعودهای ورزشی با عنوان مربی و در کنار مدرس دوره جهت همیاری و همکاری می تواند حضور داشته باشد.

شایان ذکر است مربیان حاضر در این دوره از تاریخ این بخشنامه می‌بایست مدارک تمامی دوره‌های آموزشی خود را فقط از طریق پرتال فدراسیون جهت صدور حکم ارسال نمایند. ضمناً اعتبار این بازآموزی تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۸ می‌باشد.

مقتضی است هیأت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی نسبت به اطلاع‌رسانی موارد فوق در اسرع وقت اقدام نمایند.

ردیف

نام و نام خانوادگی

درجه

استان

مدرس پیشرفته

مدرس مقدماتی

مربی پیشرفته

مربی مقدماتی

مربی سالن

توضیحات

۱

محمد‌علی آقاداودی

۲

اصفهان

*

*

*

*

*

۲

منصور آقایی

۲

آذربایجان شرقی

*

*‌

*

*

*

۳

کامران اندامی

۲

تهران

*

*

*

*

*

۴

محمد طبیبی

۲

تهران

*

*

*

*

۵

سید امیر گلشن حسینی

۲

تهران

*

*

*

*

*

۶

مجید اسکندری

۲

تهران

*

*

*

*

*

۷

محمود‌ محمد حسن زاده

۲

تهران

*

*

*

*

۸

علی کاووسی

۲

خراسان رضوی

*

*

*

*

*

۹

عباس مزبانی

۲

خوزستان

*

*

*

*

*

۱۰

امین عباسی

۲

فارس

*

*

*

*

*

۱۱

آرش دوستاریان

۲

لرستان

*

*

*

*

۱۲

مجتبی موحدیان

۲

لرستان

*

*

*

*

*

۱۳

عباس محمدی

۲

مرکزی

*

*

*

*

*

 

۱۴

محمد جلالی فراهانی

۲

مرکزی

*

*

*

*

*