کارگروه آموزش / اسامی ثبت‌نام‌شدگان کارگاه توان‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ برف و یخ

کارگروه آموزش / اسامی ثبت‌نام‌شدگان کارگاه توان‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ برف و یخ

پیرو بخشنامه شماره ۳۳۳/د/۲۶۳/۹۶ تاریخ ۲۲/۱۲/۹۶ مبنی بر برگزاری کارگاه توان‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ برف و یخ، بدین وسیله اسامی ثبت‌نام شدگان را به شرح زیر اعلام می‌نماید:

¯ زمان برگزاري: ۱۰ اردیبهشت تا ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

¯ زمان و مکان پذیرش: ساعت ۷صبح ـ دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – حسن در، جاده زاگون

¯ زمان اختتامیه: ساعت ۱۷ – سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

¯ لوازم و تجهیزات مورد نیاز:

کفش و پوشاک مناسب فصل، لوازم شخصی، نوشت افزار، کمکهای اولیه و لوازم فنی مورد نیاز

¯ توجه:

ـ كليه لوازم فني بايد داراي استاندارد UIAA باشند.

ـ هزينه اسكان، تغذيه و اياب و ذهاب به عهده شركت‌كنندگان مي‌باشد.

آقایان:

استان اعزامی نام و نام خانوادگی ردیف استان اعزامی نام و نام خانوادگی ردیف
فارس احمد بدیعی فرجام ۲۶ مازندران محسن سام دلیری ۱
فارس محمد شکری زاده دودجی ۲۷ تهران ناصر مقدم ۲
اصفهان حسین کرمی چمگردانی ۲۸ تهران حسین شاهینی ۳
آذربایجان غربی عبدالله پروانه ۲۹ تهران هاشم ذوالقدر ۴
اصفهان رسول ساداتیان ۳۰ تهران علی محبوبی ۵
اصفهان شهرام صحرانشین سامانی ۳۱ تهران سعید نجف آبادی فراهانی ۶
زنجان روزبه ادیب ۳۲ خراسان رضوی سیدمجید عابدی ۷
زنجان اسداله محمدی راد ۳۳ زنجان حسین مصطفوی ۸
اصفهان حسین فرامرزی ۳۴ تهران هادی سرور ۹
زنجان جواد جباری ۳۵ اصفهان محمد علائیان ۱۰
فارس امین نیک ذات ۳۶ تهران رستم یادگاری ۱۱
تهران امیررضا عبادی ۳۷ اصفهان امین دهقان ۱۲
تهران محمدرضا سیاره مقدم ۳۸ قزوین سید میلاد موسوی اشکوری ۱۳
البرز محمود بهروز پيرسلطان ۳۹ البرز حسین نظری ۱۴
تهران محمد رشید ۴۰ قزوین حامد حکیم جوادی ۱۵
خراسان رضوی حسام الدین عباسی کوشک مهدی ۴۱ تهران محمدرضا همتی تیر آبادی ۱۶
خراسان رضوی رسول مقیم شوقی ۴۲ کرمانشاه فرشید مهدی آبادی ۱۷
مرکزی عليرضا دره ۴۳ خراسان رضوی سیدمهدی فرزان‌فر ۱۸
اصفهان حمید امامی ۴۴ مرکزی مهدی مظفری ۱۹
اصفهان مصطفی استکی ۴۵ اصفهان مسعود پورمیدانی ۲۰
خراسان رضوی محسن اشرفي سيس ۴۶ مرکزی احمد آقائی ۲۱
خراسان رضوی سروش قادری ۴۷ اصفهان پیمان آزادی بروجنی ۲۲
اصفهان مرتضی اشرفی حبیب آبادی ۴۸ یزد مهدی ربیعی ۲۳
تهران مجید دلنوا ۴۹ گیلان کوروش سعادتخواه صومعه سرائی ۲۴
تهران علیرضا فضلعلی کاظمی ۵۰ اصفهان سعید رمضانی ۲۵

خانم‌ها:

استان اعزامی نام و نام خانوادگی ردیف استان اعزامی نام و نام خانوادگی ردیف
تهران هستی مهریزی ۱۱ فارس آرتا دخت مصفا جهرمی ۱
مازندران زهرا آیاتی ۱۲ تهران فهیمه خسروی ۲
گیلان نرگس قربانی پور دیوشلی ۱۳ فارس لیلا پیروی ۳
آذربایجان شرقی زهرا نعمتی ۱۴ فارس فاطمه حق نگهدار ۴
کردستان مهشید الماسی ۱۵ مرکزی نفیسه صیدی دینه کبودی ۵
خراسان رضوی ثریا فرازی یزدان آباد ۱۶ مرکزی رقیه قدیمی ۶
تهران شبنم حقیریان ۱۷ مرکزی هاجر مسعودی عینالو ۷
اصفهان ریحانه اسماعیلی ۱۸ تهران الهه ناز سعیدی ۸
کرمان زینب یوسفی پور کرمانی ۱۹ کرمانشاه بهاره کوتی ۹
خراسان شمالی سمیرا سعیدی ۲۰ فارس فرانک کریمی ۱۰