كارآموزي

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان ۹۷

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان ۹۷

با توجه به برگزاری دوره مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی در بخش مردان در آبان ماه سال جاری، اسامی قبول‌شدگان دوره به شرح زیر اعلام می‌گردد: ضمن عرض تبریک به جناب آقای حمیدرضا محمدی و با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون آقایان:

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان ۹۷

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان ۹۷

با توجه به برگزاری دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی، در دو بخش مردان و زنان در آبان سال جاری، اسامی قبول‌شدگان به شرح زیر اعلام می‌گردد:   الف) دوره داوری درجه یک: خانم: زهرا بهرامیان (همدان) آقایان: محمدعلی امیدبیگی (تهران)                محمدامین حواله‌دارنژاد (تهران) ب) دوره داوری درجه دو: خانم‌ها: آرزو زربه‌ای (مازندران)                      مرضیه طهماسبی (البرز) آقایان: سعید شریف‌زاده (تهران)                     محسن آرامی […]

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول شدگان دوره طراحی مسیر درجه ۳ صعودهای ورزشی پلور- مهر ۹۷

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول شدگان دوره طراحی مسیر درجه ۳ صعودهای ورزشی پلور- مهر ۹۷

با توجه به برگزاری دوره طراحی مسیر درجه ۳ در مجتمع کوهستانی پلور، از تاریخ ۱۰ مهر ۹۷ الی ۱۳ مهر ۹۷ اسامی قبول‌شدگان به شرح زیر اعلام می‌گردد:

اطلاعیه / اعلام مختصات محل برگزاری آزمون ورودی مدرسی GPS و نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما

اطلاعیه / اعلام مختصات محل برگزاری آزمون ورودی مدرسی GPS و نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما

پیرو برگزاری آزمون‌های ورودی مدرسی GPS و نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما، بدین‌وسیله مختصات محل برگزاری دوره‌های مذکور به شرح زیر اعلام می‌گردد: ¯ مختصات محل شروع آزمون ورودی مدرسی GPS: ۳۹ S ۰۵۳۱۷۰۰ m.E ۳۹۶۱۲۶۰ m.N ¯ مختصات محل شروع آزمون ورودی مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما: ۳۹ S ۰۵۳۲۳۷۵ m.E […]

نتایج پنجمین دوره مسابقات سنگنوردی جانبازان و معلولین قهرمانی کشور

نتایج پنجمین دوره مسابقات سنگنوردی جانبازان و معلولین قهرمانی کشور

آغاز پنجمین دوره مسابقات سنگنوردی جانبازان و معلولین قهرمانی کشور با حضور ۱۱ ورزشکار در ۴ کلاس فینال این مسابقات ساعت ۱۷ در محل سالن سنگنوردی زنده یاد محمدداودی برگزار میگردد.نتایج پنجمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جانبازان و معلولین / سالن زنده‌یاد داوودی: ضمن عرض تبریک به سنگنورد خوب استان جناب آقای امیر سبزی برای کسب […]